Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
پرینت

 

بنیان گذاران بیمارستان مهر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اعضای هیأت مدیره بیمارستان مهر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پیام مدیرعامل:

IMG 1162

حضور بيماران و همراهان گرامي را در اين مركز درماني خير مقدم عرض نموده و اميد داريم با رعايت بالاترين استانداردهاي كيفي اعتباربخشی، خدمات درماني و ايمني بيمار، در بهبودي ايشان گام هايي مؤثر برداريم .

این بيمارستان با پشتوانه نيم قرن خدمت پزشكي صادقانه كه از پيشكسوتان علم پزشكي به پزشكان امروزي ارث رسيده در تلاش است تا محيطي عالي و توأم با آرامش براي بيماران ،‌ كاركنان و پزشكان فراهم نمايد .

بیمارستان تخصصی وزایشگاه مهر مشهد مفتخر به این مهم است که  طيف وسيعي از خدمات درماني ،حدود 20,000 بيمار در بخش هاي بستري را در هر سال پوشش  دهد.حال که پروردگار توفیق خدمات را به ما ارزانی داشته است ، ضمن مباهات بر این اعتماد وظیفه خویش می دانیم تا با تمام توان مراقبت های لازم را صرف نموده تا بتوانیم نهایت رضایت شما و همراهان ارجمند را به نحو شایسته ای فراهم نماییم.هرچند که کسب این موهبت الهی با سعه ی صدر شما بزرگواران محقق خواهد شد. به پاس این شکرانه که پروردگار برما منت نهاده و ما را مورد رحمت و عنایت خویش قرارداده تا توفیق عمل به این کار بزرگ راحاصل نماییم، بر درگاه احدیتش شاکر و امیدواریم امور این بیمارستان بر اساسی که پایه ریزی شده است جاودان و پایدار جریان یابد و در گذر زمان از گزند تغییر وتبدیل مصون و محفوظ بماند.

بنی آدم اعضاء یکدیگرند               که در آفرینش ز یک گوهرند

چو عضوی به درد آوردروزگار           دگر عضو ها را نماند قرار

تو کز محنت دیگران بی غمی          نشاید که نامت نهند آدمی

دكتر غلامرضا فرودی

مدیر عامل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر

سياست هاي كلان بيمارستان مهر

siasat-kalan.jpg