تست یک

بنیان‌گذاران بیمارستان مهر:

پروفسور هادی رضوانی
دکتر حشمت‌الله حبیبی
مرحوم دکتر غلامرضا امیر شیبانی

تخصص: ترومالوژی اورتوپدی

پست الکترونیکی: rezvani@mehrhospital.com

متخصص: زنان

پست الکترونیکی: habibi@mehrhospital.com

اعضای هیأت مدیره بیمارستان مهر

 

دکتر غلامرضا فرودی

دکتر حشمت‌الله حبیبی

مهندس فرزین فرودی

دکتر امیرکیا ثقه‌الاسلام

دکتر احمد بهاری کاشانی

پیام مدیرعامل:

حضور بیماران و همراهان گرامی را در این مرکز درمانی خیر مقدم عرض نموده و امید داریم با رعایت بالاترین استانداردهای کیفی اعتباربخشی، خدمات درمانی و ایمنی بیمار، در بهبودی ایشان گام هایی مؤثر برداریم .

این بیمارستان با پشتوانه نیم قرن خدمت پزشکی صادقانه که از پیشکسوتان علم پزشکی به پزشکان امروزی ارث رسیده در تلاش است تا محیطی عالی و توأم با آرامش برای بیماران ،‌ کارکنان و پزشکان فراهم نماید .

بیمارستان تخصصی وزایشگاه مهر مشهد مفتخر به این مهم است که  طیف وسیعی از خدمات درمانی ،حدود ۲۰,۰۰۰ بیمار در بخش های بستری را در هر سال پوشش  دهد.حال که پروردگار توفیق خدمات را به ما ارزانی داشته است ، ضمن مباهات بر این اعتماد وظیفه خویش می دانیم تا با تمام توان مراقبت های لازم را صرف نموده تا بتوانیم نهایت رضایت شما و همراهان ارجمند را به نحو شایسته ای فراهم نماییم.هرچند که کسب این موهبت الهی با سعه ی صدر شما بزرگواران محقق خواهد شد. به پاس این شکرانه که پروردگار برما منت نهاده و ما را مورد رحمت و عنایت خویش قرارداده تا توفیق عمل به این کار بزرگ راحاصل نماییم، بر درگاه احدیتش شاکر و امیدواریم امور این بیمارستان بر اساسی که پایه ریزی شده است جاودان و پایدار جریان یابد و در گذر زمان از گزند تغییر وتبدیل مصون و محفوظ بماند.

بنی آدم اعضاء یکدیگرند               که در آفرینش ز یک گوهرند

چو عضوی به درد آوردروزگار           دگر عضو ها را نماند قرار

تو کز محنت دیگران بی غمی          نشاید که نامت نهند آدمی

دکتر غلامرضا فرودی

مدیر عامل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر

دکمه بازگشت به بالا