اخبار بیمارستان

تبریک مدیرعامل محترم بیمارستان مهر به مناسبت روز پزشک

          چو بیـمار از شفا سرمست گـــردد                                  طبیب از فرط شادی مست گـــردد

      خدا شافی  ست و این خود افتخاری ست                                  که دستی با خــدا همدست گــــردد

باسپاس بی حد وبیکران بر آستان حضرت دوست که هرآنچه را امروز داریم از محبت ولطف اوست.با عرض سلام ودرنهایت ادب واحترام به همراهان همیشگی.

تقویم تاریخ ما پر است از مناسبت های مختلف که  هر کدام ویژگی خاصی دارد و به جای خودنیکوست چون هم فرصتی پیش می آورد برای قدردانی از مشاغلی خاص که به نوعی از خاطر می روند و یا مورد کم لطفی اقشار جامعه قرار می گیرند و هم تثبیتی ست برای نکوداشت ارزشی که شاید فراموش شده باشد . اول شهریور سالروز میلاد بزرگ مردی در دنیای پزشکی که نامش ،آثارش ،اخلاق پزشکی اش مورد افتخار هر ایرانی  است .
زادروز تولد شیخ الرییس مردی که ابن سینایش می شناشندمردی که با علم و حکمتش جهانی را مدیون خود ساخت .مردی که هم طبیب روح وجسم بود و هم  الگوی بارزی بین حکیمان و عالمان دلسوز .فرزانه ای که به دلیل ارتباط عمیقی که با خدا و مکتب وحی داشت  نگینی شد بر تارک جامعه ی پزشکی ایران پس پاس می داریم روز پزشک را که مصادف است با ولادت این طبیب بزرگ معنوی .
حرمت می گذاریم به پزشکانی که هم مداوای روح دردمند می کنند و هم التیام بخش روح های پریشانند .و گوشزد می کنیم اهمیت این شغل خطیر را …آنجا که  حضرت حافظ می فرماید :

      گــرطبیانه بیایی به سر بالینــم                                       به دو عالم ندهم لذت بیماری را
دکتر پرویز طیبی
مدیرعامل بیمارستان مهر
۱۴۰۰/۶/۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا